„Nećemo se stidjeti trobojke“
Uskoro će se ispred Skupštine vioriti trobojka, poručio je juče šef poslaničkog kluba Nove srpske demokratije Dejan Đurović, tokom skupštinskog izlaganja ministarke kulture i medija Tamare Vujović.
“Brskovo i Žabljak Crnojevića su prestonice Crne Gore, nećemo valjda da se stidimo od njih”, poručio je Đurović, dodajući da se nećemo se stiditi ni trobojke.
Kako je rekao, trobojka je naša istorija.
“To smo mi. I nećemo se stiditi kad uskoro ispred Skupštine Crne Gore bude trobojka. Nadam se da neće biti poslanika koji će ulaziti na sporedni ulaz jer se stide da prolaze ispod nje”, dodao je on.

