HomeSportFK Berane: Uspješna nedelja, slijede odlučujući mečevi

FK Berane: Uspješna nedelja, slijede odlučujući mečevi

Sledeća utakmica je na programu u subotu 16.03.2024.g. u 15:00h na našem terenu protiv ekipe fk Kom iz Podgorice.

U proteklom periodu su se odigrale utakmice Prve kadetske lige, Prve omladinske lige i 2.CFLige u kojima su naše ekipe imale odlične rezultate gdje smo ostvarili tri vrlo važne pobjede.

Kadeti su gostovali 09.03. u Danilovgradu ekipi fk Iskre i ostvarili su pobjedu od 3:0

Strijelci za naš tim su bili:

Alem Hodžić 2x i Barjaktarović Petar.

Sledeća utakmica kadeta je na programu u nedelju 17.03.2024.g. u 15:00h protiv ekipe OFK Mladost iz Podgorice.

Seniorska ekipa je 10.03. takođe gostovala ekipi Iskre, a ta utakmica se zbog lošeg terena u Danilovgradu  igrala u Podgorici i naša ekipa je ostvarila vrlo važnu pobjedu u borbi za opstanak od 2:1. Fk Iskra je prva došla u vođstvo golom Rolovića u 9minutu, da bi naša ekipa uspjela da izjednači golom Matije Anđića u 28minutu,  a potom i da povede golom Filipe Matheusa u 30-tom minutu.

Važno je napomenuti da smo od 53 minuta zbog isključenja Matije Ivanovića utakmicu završili sa igračem manje pa je značaj pobjede još veći.

Omladinska ekipa fk Berana je odigrala svoju utakmicu u Beranama 11.03. i pobijedila je ekipu fk Zete rezultatom 6:1

Osmajlić Vasilije 2x,Petrić Filip, Redžepagić Imran, Kuč Viktor i Đukić Maksim.

Zbog obaveza reprezentacije U-19 Prva omladinska liga se nastavlja 30.03. utakmicom fk Iskra- fk Berane