HomeSportĐoković savladao Hurkača, ali sve zavisi od Sinera i Runea

Đoković savladao Hurkača, ali sve zavisi od Sinera i Runea

Srpski teniser je slavio 2:1 (7:6, 4:6, 6:1), a da bi se našao među četiri najbolja potrebno je da mu večeras “uslugu” napravi Janik Siner i savlada Holgera Runea.

Novak Đoković je savladao Huberta Hurkaća na završnom mastersu u Torinu, ali je gubitkom seta učinio da zavisi od drugih za plasman u polufinale.

Ako pobijedi Italijan, koji je već prošao, u polufinale idu on i Đoković – trijumf Runeu donosi plasman…

Đoković je u prvom setu bio furiozan u taj-brejku (7:1), a u drugom je dozvolio brejk Poljaku za 3:2.

Imao je u osmom gemu i dvije brejk šanse da se vrati u set, nije ih iskoristio, pa je Hurkač izjednačio.

Kasnije je sve bilo u znaku prvog igrača svijeta koji je grupnu fazu završio sa dvije pobjede i porazom uz set-količnik 5:4.