Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić poručio je da Crna Gora treba da ostane zemlja sloboda i da u potpunosti raskine sa praksama bivše vlasti koje su, kako je naveo, narušavale ljudska prava i slobode. On je naveo da je Nova srpska demokratija saznala da se, mimo znanja njihovih funkcionera u izvršnoj vlasti, navodno prave … Настави са читањем Mandić: Crna Gora ne treba da se vraća praksama autokratskih režima koji su zabranjivali ulazak političarima, novinarima…
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили