Mandić: Crna Gora ne treba da se vraća praksama autokratskih režima koji su zabranjivali ulazak političarima, novinarima…

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić poručio je da Crna Gora treba da ostane zemlja sloboda i da u potpunosti raskine sa praksama bivše vlasti koje su, kako je naveo, narušavale ljudska prava i slobode. On je naveo da je Nova srpska demokratija saznala da se, mimo znanja njihovih funkcionera u izvršnoj vlasti, navodno prave … Настави са читањем Mandić: Crna Gora ne treba da se vraća praksama autokratskih režima koji su zabranjivali ulazak političarima, novinarima…